Апелација го потврди притворот за Сеад Кочан

sead_kocan_sud

Апелациониот суд го потврди притворот за осомничениот бизнисмен Сеад Кочан. Судот информира дека жалбата на адвокатот Додевски е делумно уважена, односно наместо по три основи притворот се определува само заради опасност од бегство.Еден коментар на “Апелација го потврди притворот за Сеад Кочан

  1. vojvoda
    17/03/2017 at 02:12

    DECKOTO SO PARITE STO GI IMA UKRADENO OD MAKEDONSKI TE GRAGANI SO BLAGOSLOV NA GRUJO MOZE DA ZIVEE USTE 10 ZIVOTI, SAMO JAHTATA STO JA IMA VO GRCIJA VREDI OKOLU 7 MILIONI EVRIKI STO BI REKOL SRECKO SOIK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *