Видеа

(ВИДЕО)Нов скандал на Трамп: брутално го бутна црногорскиот премиер

Американскиот претседател Доналд Трамп денес се обрати на лидерите на самитот на НАТО во Брисел. Сакајќи да си направи пат до генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, Трамп предизвика непријатен…

(Вознемирувачко ВИДЕО): Ова е НАЈОДВРАТНОТО ЗАПРОСУВАЊЕ било кога!

Еден Русин смислил крајно бизарен начин да ја запроси девојка си за сопруга, инаку медицинска сестра, а целата ситуација предизвика различни коментари на интернет. Тој во соработка со  хирургот решил прстеност…

(ВИДЕО)Тригодишно дете падна од балкон, минувачите го пречекаа на раце

Тригодишно дете падна од балкон во рацете на група минувачи во Турција. Вистинска драма се одвиваше пред зграда во турскиот град Шанли-Урфа, кога група случајни минувачи го здогледале детето како…