Видеа

(ВИДЕО) Ја запроси девојката во ресторан пред 200 луѓe, a потоа се случи нешто страшно

Момче полно со ентузијазам влезе во ресторанот во кој неговата девојка беше заедно со нејзината другарка, а заедно со него во ресторанот влезе и професионален, платен виолинист. Тој потоа клекна…

(ВИДЕО) Телохранителот на Трамп имал лажни раце, неговите биле подготвени за пукање

Над 13 илјади полицајци, ФБИ агенти, тајни агенти и припадници на Националната гарда  ги обезбедуваа настаните во Вашингтон за време на инаугурацијата на Доналд Трамп. Посетителите коишто добијат билети за инаигурацијата…

(ВИДЕО)Брачен пар ги посвоил децата на сосетката која починала од рак, а потоа следува вистинско изненадување

Одри, самохрана мајка на три деца, морала  да оди во болница за да направи некои тестови. Таа побарала од  нејзината сосетка Тиша , мајка на пет деца,  дали нејзините три…

(ВИДЕО)Филип Петровски со смртни закани кон Саше Ивановски и Маријан Стаменковски

Филип Петровски, директор на Државниот архив, попладневно преку видео снимено во неговата службена канцеларија суптилно им се закани со убиство на уредниците на порталите Мактел мк. и Доказ мк., Саше…

(ВИДЕО)Голема тепачка на нашите иселеници во Германија

На социјалните мрежи денеска „исплива“ видео снимка од прослава на нашите иселеници во Дортмунт, Германија која имала неславен крај. Забавата ја прекинале триесетина поднапиени и нервозни иселеници кои прво се…