Дали овие фотографии се доказ дека Амал Клуни е бремена?

kluni_amal_5

Холивудскиот актер Џорџ Клуни со сопругата Амал присуствуваше на премиерата на една серија во Лондон, а фотографиите од славната двојка за многумина биле доказ дека убавата адвокатка е бремена.

Да потсетиме, светските медиуми минатата недела пренесоа дека Амал е бремена и дека чека близнаци. Брачната двојка Клуни се уште не се огласила по овој повод.

Ова не е првпат да се шпекулира дека Џорџ и Амал ќе станат родители, но овојпат тука се и фотографиите кои одат во прилог на гласините.

Имено, на премиерата во Лондон сите очи биле вперени во Амал, која не себе носела шарен широк фустан, под кој наводно се надѕира трудничкиот стомак.

kluni kluni1Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *