(ВИДЕО) Али Ахмети во „Клик плус“ на ТВ 21

ahmeti

Ви го пренесуваме интервјуто на лидерот на ДУИ, Али Ахмети во емисијата „Клик плус“ на 21 Телевизија кое го водеше новинарот Фатмир Алиу.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *