(ВИДЕО) Лукас падна од столот, жените од публиката срипаа исплашени

aca_lukas

Снимањето на „Ѕвездите на гранд“ е забавно, но она што му се случи на пејачот Аца Лукас е урнебесно.

Имено, додека ги оценувале кандидатите, пејачот во еден момент ги кренал двете нозе на масата но не очекувал дека ќе се преврти и падне.

Лукас падна од столот и ја исплаши публиката но и жирито. На помош му пристигнаа колешките Јелена Крлеуша и Вики Миљковиќ.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *