(ВИДЕО) Морничаво: Во емисија во живо признал дека силувал и убил дете

ubica

Турчинот  Himet Akturk  во текот на емисија која е емитувана во живо на локална телевизија, признал дека ја силувал и убил четиригодишната  Irmak Kupale!

Водителот му покажувал слики од убиеното девојче се додека не се скршил и јавно не признал дека ја силувал а потоа и убил.

Уште додека траела емисијата е успасен од страна на полицијата.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *