(ВИДЕО) Најавена првата „жртва“ пред Собрание

zrtva_nova

Учесничка на денешниот протест „За заедничка Македонија“ најави дека до последно ќе биде првата жртва пред Собранието, пренесува Плусинфо.

Во прилог погленете го видеото и дознајте дали знае за што ќе се жртвува:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *