(ВИДЕО)Како Холивуд го дочека Бред Пит по разводот со Анџелина Џоли

bred
Бред Пит изгледаше уморно и исцрпено кога и да се појавеше во јавноста, но на доделувањето на Златните глобуси актерот заблеска во полн сјај, забележа српски „Курир“.
Додека трае бракоразводната парница со Џоли, со која се борат за старателство над шесте деца, Бред беше дочекан со овации од холивудската елита.
Појавувањето на Бред Пит на доделувањето на Златните глобуси за многумина било изненадување, затоа што не беше познато дали ќе биде еден од презентерите.
Кога се појави на сцената во хотелот „Беверли Хилтон“ во Беверли Хилс, актерот доби аплауз од присутнитеLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *